fbpx
WEB dizaino kūrimas WEB dizaino kūrimas
WEB dizaino kūrimas

WEB dizaino kūrimas

WEB dizaino kūrimas (web dizainas) – tai neatsiejama kiekvienos interneto svetainės kūrimo dalis, nuo pat Jūsų interneto svetainės kūrimo pradžios.

Profesionalus WEB dizainas turi didelę galią ir kuria milžinišką pridėtinę vertę Jūsų verslui, nes dažniausiai pirma klientai ieško Jūsų internete, o tik po to kreipiasi į Jus.

Norint sudominti Jūsų klientą - Jūsų paslaugomis, svetainės dizainu reiktų jam perteikti originalias emocijas - išlaikyti ryšį su klientu, tai skatina dar didesnius Jūsų verslo pardavimus, didina pasitikėjimą Jūsų įmone, išlaiko ryšį su klientu, net tada kai jis dar ne Jūsų klientas.

Mes PALMUS - reklamos agentūra, siūlome Jūsų verslui sukurti arba atsinaujinti Jūsų esamą web dizainą pagrįsta profesionalumu ir kokybiškumu. Kurdami web dizainą visada remiamės spalvų ir simbolių psichologija, todėl Jūsų web dizainui sukursime unikalumą, bei išskirtinumą.

Turime ilgametę patirtį kuriant įvairaus sudėtingumo projektus, todėl garantuojame, kad mūsų kuriamu web dizainu – nenusivilsite!

Ką gaunate kuriantis WEB dizainą pas mus?

  • Profesionalų požiūrį į Jums kuriamą web dizainą
  • Naujausių technologijų pritaikymą, tokių kaip: FIGMA, Adobe XD, Adobe PS
  • Neribotą korekcijų kiekį kuriamam WEB dizainui
  • Atskirai siūlome web dizaino prototipavimą / projektavimą (jei yra poreikis)
  • WEB dizaino funkcionalumo aprašymą (jei yra poreikis)
  • WEB dizaino animacijų pritaikymą / aprašymą
  • WEB dizaino iškarpymą (jei yra poreikis)
  • WEB dizaino MOBILE RESPONSIVE nubraižymą (jei yra poreikis)

Susisiekite su mumis
Logotipų kūrimas

Logotipų
kūrimas

Prekinių ženklų kūrimas

Prekinių
ženklų kūrimas

Firminio stiliaus kūrimas

Firminio stiliaus
kūrimas

Brandbook kūrimas

Brandbook
kūrimas

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Mes esame jauna, inovatyvi, bei veržli skaitmeninės rinkodaros agentūra „Palmus“, buvusi „GR Dizainas“, siekianti sukurti kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui. Mūsų kompanijos pagrindinis tikslas profesionaliai sugeneruoti, bei optimizuoti Jūsų kompaniją skaitmeninėje erdvėje, bei priversti ją veikti - EFEKTYVIAU.

Pasitelkę savo kūrybiškumą, ryžtą, bei atsakingumą mes generuojame kūrybiškas ir profesionalias idėjas Jūsų kompanijos įvaizdžio, bei komunikacijos gerinimui.

Interneto svetainių kūrimas, logotipų kūrimas, pakuočių kūrimas, reklamos kūrimas, maketavimo paslaugos, socialinių tinklų administravimas – tai mūsų kompanijos pagrindinė AISTRA. Mes tuo gyvename ir kvėpuojame!

Šioje srityje kūrybinis procesas yra viena pagrindinių sąvokų įgyvendinant įdomius ir šiuolaikiškus sprendimus Jūsų kompanijos efektyvumui gerinti.

Reklama ir marketingas – mums tai ne iššūkis, o naujos ir veržlios kompanijos pradžia. Mūsų patirtis mums leidžia pasaldinti Jūsų verslą naujomis, skaidriomis, bei kokybiškomis idėjomis, taip sukurdami kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui.

Padarykite savo verslą matomu!

Atsiliepimus apie mus galite paskaityti: paspaudę šią nuorodą

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Naujausi darbai

Mūsų darbai kalba patys už save.
Įsitikinkite, kad mūsų kuriamas stilius Jums patinka!

Susisiekite su mumis

Tik kartu galime surasti geriausią sprendimą Jums!
Gaukite nemokamą konsultaciją Jūsų verslo įvaizdžio gerinimui.

Kontaktai | Palmus agentūra