fbpx
Maketavimo paslaugos Maketavimo paslaugos
Maketavimo paslaugos

Maketavimo paslaugos

Maketavimo paslaugos (grafinio dizaino paslaugos) – tai neatsiejama kasdieninio gyvenimo reklamos įvaizdžio dalis. Nesvarbu ar tai verslas, renginys, šventė ar gimtadienis maketai yra naudojami mūsų visų gyvenime kažkokiai emocijai perteikti.

Profesionalios grafikos dizaino paslaugos Jūsų maketus paverčia unikaliais ir išskirtiniais sukurdami pridėtinę vertę Jūsų verslui, renginiui ar kitai progai.

Mes PALMUS – verslo įvaizdžio kūrimo agentūra ir ilgametę patirtį maketavimo paslaugose turinti komanda galime Jums pasiūlyti sukurti profesionalius ir išskirtinius maketus Jūsų verslui, renginiui ar šventei.

Kuriame unikalius ir išskirtinius maketus, teikiame visas grafinio dizaino paslaugas, kaina priklauso nuo maketų sudėtingumo, klauskite el. paštu, arba telefonu.

Mūsų teikiamos maketavimo ir grafinio dizaino paslaugos:

 • Logotipų kūrimas ir prekinių ženklų kūrimas
 • Pakuočių kūrimas ir maketavimas, etikečių kūrimas ir maketavimas, lipdukų kūrimas ir maketavimas
 • Reklaminių banerių kūrimas ir reklaminių banerių maketavimas
 • Firminio stiliaus kūrimas - firminių blankų maketavimas, vizitinių kortelių maketavimas, automobilio dizaino maketavimas, dokumentų maketavimas, vokų maketavimas
 • Skrajučių maketavimas, lankstinukų maketavimas, brošiūrų maketavimas
 • Reklaminių stendų maketavimas, ROLL UP mobiliųjų stendų maketavimas, reklaminių tentų maketavimas
 • Įvairių reklamų maketavimas, elektroninių laiškų maketavimas, elektroninių parašų maketavimas
 • Socialinių tinklų įvaizdžio kūrimas ir maketavimas, Facebook įvaizdžio kūrimas ir maketavimas, Linkedin įvaizdžio kūrimas ir maketavimas
 • Prekybinių palapinių maketavimas
 • Katalogų maketavimas, kalendorių maketavimas, knygų maketavimas, knygų viršelių maketavimas, tekstų maketavimas, atvirukų maketavimas, pakvietimų maketavimas, CD maketavimas
 • Video kūrimas ir montavimas ir video maketavimas
 • Vestuvių maketavimo paslaugos (vestuvinių pakvietimų maketavimas, vestuvinio sėdėjimo plano maketavimas, vestuvinio miegojimo plano maketavimas, mergvakario pakvietimų maketavimas, bernvakario pakvietimų maketavimas ir t.t)
 • Kiti grafinio dizaino darbai ir maketavimo darbai

Susisiekite su mumis
Maketavimo paslaugos

Maketavimo
paslaugos

Grafinio dizaino paslaugos

Grafinio dizaino
paslaugos

Verslo įvaizdžio kūrimas

Verslo įvaizdžio
kūrimas

Logotipų kūrimas

Logotipų
kūrimas

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Mes esame jauna, inovatyvi, bei veržli skaitmeninės rinkodaros agentūra „Palmus“, buvusi „GR Dizainas“, siekianti sukurti kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui. Mūsų kompanijos pagrindinis tikslas profesionaliai sugeneruoti, bei optimizuoti Jūsų kompaniją skaitmeninėje erdvėje, bei priversti ją veikti - EFEKTYVIAU.

Pasitelkę savo kūrybiškumą, ryžtą, bei atsakingumą mes generuojame kūrybiškas ir profesionalias idėjas Jūsų kompanijos įvaizdžio, bei komunikacijos gerinimui.

Interneto svetainių kūrimas, logotipų kūrimas, pakuočių kūrimas, reklamos kūrimas, maketavimo paslaugos, socialinių tinklų administravimas – tai mūsų kompanijos pagrindinė AISTRA. Mes tuo gyvename ir kvėpuojame!

Šioje srityje kūrybinis procesas yra viena pagrindinių sąvokų įgyvendinant įdomius ir šiuolaikiškus sprendimus Jūsų kompanijos efektyvumui gerinti.

Reklama ir marketingas – mums tai ne iššūkis, o naujos ir veržlios kompanijos pradžia. Mūsų patirtis mums leidžia pasaldinti Jūsų verslą naujomis, skaidriomis, bei kokybiškomis idėjomis, taip sukurdami kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui.

Padarykite savo verslą matomu!

Atsiliepimus apie mus galite paskaityti: paspaudę šią nuorodą

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Naujausi darbai

Mūsų darbai kalba patys už save.
Įsitikinkite, kad mūsų kuriamas stilius Jums patinka!

Susisiekite su mumis

Tik kartu galime surasti geriausią sprendimą Jums!
Gaukite nemokamą konsultaciją Jūsų verslo įvaizdžio gerinimui.

Kontaktai | Palmus agentūra