fbpx
Laravel & Symfony programavimo paslaugos Laravel & Symfony programavimo paslaugos
Laravel & Symfony programavimo paslaugos

Laravel & Symfony programavimo paslaugos

Laravel ir Symfony programavimo paslaugos (programavimo paslaugos) – teikiame kokybiškas programavimo paslaugas Jūsų smulkiam arba dideliam verslui, mūsų komandoje dirba profesionalūs programuotojai, todėl galime Jums pasiūlyti išskirtinę paslaugų kokybę. Taip pat padedame startup'ams žengiantiems pirmuosius žingsnius rinkoje.

"Laravel framework" - šiuo metu vienas populiariausių framework'ų PHP programavimo kalboje, todėl pasirinkę šį framework'ą ateityje visada rasite kvalifikuotų specialistų ir jei bus poreikis perkelti komandą į savo įmonės vidų, tai galėsite padaryti be didelių rūpesčių ir galvos skausmo.

Daugiau informacijos apie Laravel frameworką: rasite paspaudę šią nuorodą

"Symfony framework" - taip pat šiuo metu vienas populiariausių framework'ų PHP programavimo kalboje, todėl pasirinkę šį framework'ą ateityje visada rasite kvalifikuotų specialistų ir jei bus poreikis perkelti komandą į savo įmonės vidų, tai galėsite padaryti be didelių rūpesčių ir galvos skausmo.

Daugiau informacijos apie Symfony frameworką: rasite paspaudę šią nuorodą

Nežinote kurį frameworką Jūsų verslui pasirinkti? Ne problema, mūsų komanda padės Jums tai padaryti!

Galime dedikuoti Jūsų verslui programuotojų, tiek kiek Jums reikia, o jei jų trūksta, ne problema, mūsų atrankų procesas padės mums atrinkti Jūsų verslui tik aukštos kvalifikacijos specialistus.

Mūsų Laravel & Symfony programavimo paslaugoms suteikiame:

  • Jums nereikės googlinti programavimo terminologijos, mes kalbame Jūsų kalba;
  • Atliktų darbų kokybės garantiją;
  • Įsigilinimą į Jūsų verslą ir jo poreikius;
  • Profesionalų požiūrį į Jūsų verslą kuriant jam pritaikytus sprendimus;
  • Profesionalią komandą, kuri įgyvendins net ir pačius sudėtingiausius sprendimus;
  • Dokumentuotą, bei nuolatos atnaujinamą kodą;
  • Ilgalaikę projekto priežiūrą ir vystymą;
  • Sukursime Jūsų sistemai ar platformai REST API, su kuriuo galėsite dalintis duomenimis su kitais. Kurdami REST API vadovaujamės aukščiausiais standartais, todėl kitiems programuotojams norint integruotis Jūsų REST API, nekils jokių problemų tai padaryti;
  • Koks kodas be testų? Mes rašome testus: PHP Unit, integracinius, bei E2E (End to End testing) pasitelkiant tokius karkasus kaip: Codeception, Behat ir t.t.
Pasirinkę mūsų komandą - nesigailėsite, nes viską padarysime už Jus, o Jūs galėsite sutelkti savo dėmesį į savo verslą!

Susisiekite su mumis
Laravel programavimo paslaugos

Laravel
programavimo
paslaugos

Symfony programavimo paslaugos

Symfony
programavimo
paslaugos

ERP sistemų programavimas

ERP
sistemų
programavimas

Verslo procesų optimizavimas

Verslo
procesų
optimizavimas

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Mes esame jauna, inovatyvi, bei veržli skaitmeninės rinkodaros agentūra „Palmus“, buvusi „GR Dizainas“, siekianti sukurti kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui. Mūsų kompanijos pagrindinis tikslas profesionaliai sugeneruoti, bei optimizuoti Jūsų kompaniją skaitmeninėje erdvėje, bei priversti ją veikti - EFEKTYVIAU.

Pasitelkę savo kūrybiškumą, ryžtą, bei atsakingumą mes generuojame kūrybiškas ir profesionalias idėjas Jūsų kompanijos įvaizdžio, bei komunikacijos gerinimui.

Interneto svetainių kūrimas, logotipų kūrimas, pakuočių kūrimas, reklamos kūrimas, maketavimo paslaugos, socialinių tinklų administravimas – tai mūsų kompanijos pagrindinė AISTRA. Mes tuo gyvename ir kvėpuojame!

Šioje srityje kūrybinis procesas yra viena pagrindinių sąvokų įgyvendinant įdomius ir šiuolaikiškus sprendimus Jūsų kompanijos efektyvumui gerinti.

Reklama ir marketingas – mums tai ne iššūkis, o naujos ir veržlios kompanijos pradžia. Mūsų patirtis mums leidžia pasaldinti Jūsų verslą naujomis, skaidriomis, bei kokybiškomis idėjomis, taip sukurdami kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui.

Padarykite savo verslą matomu!

Atsiliepimus apie mus galite paskaityti: paspaudę šią nuorodą

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Procesas

Komercinio pasiūlymo paruošimas
Išsiaiškinę Jūsų poreikius pirmiausiai pateikiame specialiai Jums pritaikytą individualų komercinį pasiūlymą.
Išanalizuojame Jūsų tiesioginius ir netiesioginius konkurentus ir nusprendžiame kuria linkme Jums eiti, kad pasiektumėte kuo geresnių rezultatų skaitmeninėje ir ne skaitmeninėje erdvėje.
Po komercinio pasiūlymo patvirtinimo ir rinkos analizės prasideda darbo procesas, kuriuo mes generuojame Jums unikalias ir kūrybiškas idėjas, surenkame ir apdorojame visą reikiamą informaciją. Šiuo proceso metu pateikiame Jums Jūsų projekto pirminį variantą ir jei dar reikalingos kažkokios korekcijos ar patobulinimai - įgyvendiname ir juos.
Pateikiame jau išbaigtą idealų galutinį projekto variantą Jums ir garantuojame, kad Jūs Juo didžiuositės!

Naujausi darbai

Mūsų darbai kalba patys už save.
Įsitikinkite, kad mūsų kuriamas stilius Jums patinka!

Susisiekite su mumis

Tik kartu galime surasti geriausią sprendimą Jums!
Gaukite nemokamą konsultaciją Jūsų verslo įvaizdžio gerinimui.

Kontaktai | Palmus agentūra