fbpx
SEO paslaugos SEO paslaugos
SEO paslaugos

SEO paslaugos

SEO paslaugos (seo optimizavimas) – tai kiekvienam verslui neįkainojamas indėlis į pelningą ir užtikrintą verslo ateitį. Ar žinojote, kad 94% potencialių klientų verslams atveda šiuolaikinė paieškos sistema - Google?

SEO optimizacija Jūsų svetainei, bet kuriuo atveju užtikrins Jūsų pelningesnę verslo ateitį ir už tai Jums ateityje mokėti nereikės! Reklamuojantis Google Ads nuolatos reikia į sąskaitą pridėti pinigų ir taip Jūs ne natūraliu būdų esate pirmi paieškos sistemose, seo optimizacija Jūsų interneto svetainei, tai puiki alternatyva, kad be jokių papildomų mokesčių Jus rodytų pirmus paieškos sistemose. Ir tai dar ne viskas!!! Jei potencialus klientas naudoja ADS BLOCK įrankį, tuomet mokamų reklamų jis nemato, o mato tik natūraliu būdu organinėse paieškuose pirmas pozicijas užkariavusius lyderius!

Tarp jų galite būti ir Jūs, susisiekite su mumis ir mes Jums pasiūlysime kokybiškas ir profesionalias SEO paslaugas, kurios padės Jūsų verslui sėkmingai augti internetinėje erdvėje!

Mūsų SEO paslaugų PAKETĄ sudaro:

 • SEO auditas
 • Jūsų internetinio puslapio analizė
 • Konkurentų internetinių puslapių analizė
 • Individualaus SEO plano sudarymas
 • SEO optimizavimas
 • Interneto svetainės greičio optimizavimas
 • Natūralus augimas SEO paieškos sistemose
 • SEO straipsnių rašymas
 • Google, Bing ir Yahoo auditas
 • Rezultatų stebėjimas ir ataskaitų pateikimas
 • Atgalinių nuorodų – angl. Backlink rinkimas

Susisiekite su mumis
Google Ads reklamos kūrimas

Google Ads
reklamos kūrimas

Facebook reklamos kūrimas

Facebook
reklamos kūrimas

Instagram reklamos kūrimas

Instagram
reklamos kūrimas

Youtube reklamos kūrimas

Youtube
reklamos kūrimas

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Mes esame jauna, inovatyvi, bei veržli skaitmeninės rinkodaros agentūra „Palmus“, buvusi „GR Dizainas“, siekianti sukurti kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui. Mūsų kompanijos pagrindinis tikslas profesionaliai sugeneruoti, bei optimizuoti Jūsų kompaniją skaitmeninėje erdvėje, bei priversti ją veikti - EFEKTYVIAU.

Pasitelkę savo kūrybiškumą, ryžtą, bei atsakingumą mes generuojame kūrybiškas ir profesionalias idėjas Jūsų kompanijos įvaizdžio, bei komunikacijos gerinimui.

Interneto svetainių kūrimas, logotipų kūrimas, pakuočių kūrimas, reklamos kūrimas, maketavimo paslaugos, socialinių tinklų administravimas – tai mūsų kompanijos pagrindinė AISTRA. Mes tuo gyvename ir kvėpuojame!

Šioje srityje kūrybinis procesas yra viena pagrindinių sąvokų įgyvendinant įdomius ir šiuolaikiškus sprendimus Jūsų kompanijos efektyvumui gerinti.

Reklama ir marketingas – mums tai ne iššūkis, o naujos ir veržlios kompanijos pradžia. Mūsų patirtis mums leidžia pasaldinti Jūsų verslą naujomis, skaidriomis, bei kokybiškomis idėjomis, taip sukurdami kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui.

Padarykite savo verslą matomu!

Atsiliepimus apie mus galite paskaityti: paspaudę šią nuorodą

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Naujausi darbai

Mūsų darbai kalba patys už save.
Įsitikinkite, kad mūsų kuriamas stilius Jums patinka!

Susisiekite su mumis

Tik kartu galime surasti geriausią sprendimą Jums!
Gaukite nemokamą konsultaciją Jūsų verslo įvaizdžio gerinimui.

Kontaktai | Palmus agentūra