fbpx

Reklamos sprendimai: kada ir į ką investuoti?

Reklamos sprendimai: kada ir į ką investuoti?

Ne paslaptis, kad reklama yra vienas galingiausių įrankių. Tinkamai parinkta bei sukurta reklama gali atkreipti dėmesį, sudominti, įtraukti ir įsiminti visam gyvenimui; sukelti tam tikrą emociją, suteikti daugiau informacijos, ir, žinoma, paskatinti pirkti. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad šiandien reklamos sprendimų yra ypač įvairių. Vien reklama internete siūlo daug įvairių variantų: Facebook reklama, Google Ads reklama; Linkedin reklama. Visi supranta, kad reklama internete yra ypač naudinga, tačiau kai kuriems verslo atstovams trūksta informacijos, kuomet vienas ar kitas pasirinkimas galėtų būti tinkamiausias. Tad, kaip spręsti šią situaciją?

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad galima įvardinti atvejus, kuomet puikiai tinka Facebook reklama; Google Ads reklama, o kuomet – Linkedin reklama. Taigi, kviečiame su jais susipažinti.

Facebook reklamą verta rinktis, jei…

 • pageidaujate, kad būtų pasiekiama tikslinė auditorija;
 • domina santykinai maža reklamos kaina;
 • domina pasirinkimas, kai reklama rodoma tol, kol pasibaigia šiam tikslui paskirtas biudžetas, taip pat domina galimybė sustabdyti reklamą, kai dar yra likę pinigų;
 • aktuali galimybė išfiltruoti neefektyvias reklamas;
 • pageidaujate, kad reklama nuvestų vartotoją į kitą platformą, suteikiančią dar daugiau informacijos apie prekes ar paslaugas;
 • domina galimybė valdyti reklamos prioritetą;
 • norite matyti tikslius statistinius duomenis;
 • jums svarbus grįžtamasis ryšys bei palaikymas – Facebook reklamą pamačiusieji neretai tampa ją užsakiusių įmonių puslapių fanais, todėl kasdien gali gauti dar daugiau informacijos apie konkretų verslą, o jo atstovams tai nieko nekainuoja;
 • domina greita investicijų grąža;
 • svarbu įvertinti ir tai, kad Facebook socialiniu tinklu naudojasi ne vienas milijardas žmonių visame pasaulyje, todėl reklamą jame gali matyti žmonės iš įvairiausių pasaulio kampelių.

Facebook reklama

Rinkitės Google Ads reklamą, jei…

 • norite, kad Jūsų verslas atsidurtų pirmame Google paieškos sistemos rezultatų puslapyje, o Jūsų verslą reprezentuojanti interneto svetainė sulauktų didesnio lankytojų srauto (ne paslaptis, kad interneto vartotojai kur kas labiau pasitiki įmonėmis, kurių internetines svetaines randa Google paieškos sistemos rezultatų top 10);
 • domina galimybė mokėti tik tuomet, kai vartotojas patenka į Jūsų verslą reprezentuojančią interneto svetainę;
 • pageidaujate, kad reklamą matytų tie žmonės, kuriems yra aktualios Jūsų teikiamos paslaugos ar gaminami produktai;
 • pageidaujate greitos investicinės grąžos;
 • dar džiugiau nuteikia faktas, kad investicijų grąžos atžvilgiu Google Ads reklama yra efektyviausias pasirinkimas;
 • domina galimybė gauti tikslius statistinius duomenis;
 • aktuali galimybė kontroliuoti geografinę amplitudę;
 • reklamai skirtą biudžetą norite formuoti pagal savo poreikius bei finansines galimybes;
 • aktuali galimybė reklamos transliavimą sustabdyti bei, esant poreikiui, atnaujinti.

Google Ads reklama

Linkedin reklama verta pasirinkimo, jei…

 • norite ypač tiksliai išgryninti auditoriją – nereikia pamiršti, kad Linkedin yra į profesinius sprendimus orientuota platforma, tad joje besiregistruojantys pateikia ypač daug, įvairių bei tikslių duomenų. Tai garantuoja, kad reklamą matys tie, kam tai iš tiesų yra aktualu be naudinga.
 • nors lyginant su Facebook ar Google, vartotojų Linkedin turi mažiau, dauguma jų yra ypač aktyvūs.

Linkedin reklama

Taigi, kaip matyti, Facebook reklama, Google Ads reklama bei Linkedin reklama yra puikus pasirinkimas tam tikrais atvejais. Tačiau svarbu nepamiršti dar vienos svarbios detalės: bet kuris iš šių reklamos sprendimų geriausius rezultatus atneš tik tuo atveju, jei jo kūrimu bei administravimu rūpinsis savo srities profesionalai. Tad, jei reikalingos profesionalios reklamos paslaugos –  Facebook reklamos kūrimas, Google Ads reklamos kūrimas ar Linkedin reklamos kūrimas, verta kreiptis į reklamos agentūrą PALMUS. Na, o, jei vis tiek sunku nuspręsti, kuris išvardintų reklamos sprendimų Jūsų atveju tiktų labiausia, čia dirbantys profesionalai įvertins poreikius bei lūkesčius bei padės išsirinkti labiausiai tinkančią interneto reklamos rūšį.

Tinkamai parinkti reklamos sprendimai bei profesionalus reklamos kūrimas padidins Jūsų verslo žinomumą, pelną ir atneš sėkmę. Tad išnaudokite puikias reklamos galimybes jau dabar.

Susisiekite su mumis
Svetainių kūrimas

Svetainių
kūrimas

Logotipų kūrimas

Logotipų
kūrimas

Pakuočių kūrimas

Pakuočių
kūrimas

Grafinio dizaino paslaugos

Grafinio dizaino
paslaugos

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Mes esame jauna, inovatyvi, bei veržli skaitmeninės rinkodaros agentūra „Palmus“, buvusi „GR Dizainas“, siekianti sukurti kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui. Mūsų kompanijos pagrindinis tikslas profesionaliai sugeneruoti, bei optimizuoti Jūsų kompaniją skaitmeninėje erdvėje, bei priversti ją veikti - EFEKTYVIAU.

Pasitelkę savo kūrybiškumą, ryžtą, bei atsakingumą mes generuojame kūrybiškas ir profesionalias idėjas Jūsų kompanijos įvaizdžio, bei komunikacijos gerinimui.

Interneto svetainių kūrimas, logotipų kūrimas, pakuočių kūrimas, reklamos kūrimas, maketavimo paslaugos, socialinių tinklų administravimas – tai mūsų kompanijos pagrindinė AISTRA. Mes tuo gyvename ir kvėpuojame!

Šioje srityje kūrybinis procesas yra viena pagrindinių sąvokų įgyvendinant įdomius ir šiuolaikiškus sprendimus Jūsų kompanijos efektyvumui gerinti.

Reklama ir marketingas – mums tai ne iššūkis, o naujos ir veržlios kompanijos pradžia. Mūsų patirtis mums leidžia pasaldinti Jūsų verslą naujomis, skaidriomis, bei kokybiškomis idėjomis, taip sukurdami kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui.

Padarykite savo verslą matomu!

Atsiliepimus apie mus galite paskaityti: paspaudę šią nuorodą

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Naujausi darbai

Mūsų darbai kalba patys už save.
Įsitikinkite, kad mūsų kuriamas stilius Jums patinka!

Susisiekite su mumis

Tik kartu galime surasti geriausią sprendimą Jums!
Gaukite nemokamą konsultaciją Jūsų verslo įvaizdžio gerinimui.

Kontaktai | Palmus agentūra