fbpx

Padidinkite savo prekių pardavimus su Bnsave nuolaidų paieškos ir dalinimosi platforma

Padidinkite savo prekių pardavimus su Bnsave nuolaidų paieškos ir dalinimosi platforma

Šiandienos skubanti visuomenė reikalauja išmanesnių ir efektyvesnių būdų sutaupyti pinigų, o nuolaidų paieškos platforma Bnsave turi tam puikų ir efektyvų sprendimą. Tai unikali nuolaidų paieškos ir dalinimosi platforma, kurioje tiek vartotojai, tiek verslai gali gauti naudos. Paprasti žmonės gali kiekvieną dieną stebėti kur šiuo metu jų norimoms prekėms yra nuolaida, o verslai gali rankiniu arba automatiniu būdu talpinti nuolaidas platformoje Bnsave ir taip padidinti tiek verslo žinomumą, tiek išparduoti prekes daug greičiau.

Kas yra Bnsave?

Bnsave (https://www.bnsave.lt) – tai inovatyvi platforma, kurioje pateikiamos visos šiuo metu vykstančios nuolaidos, leisdama vartotojams atrasti geriausias kainas ir sutaupyti pinigų apsiperkant tiek fizinėse, tiek internetinėse parduotuvėse. Be to, verslai gali aktyviai prisidėti prie šio proceso, talpindami savo parduotuvių nuolaidas ir pasiekdami platesnį klientų ratą per Bnsave platformą.

Kaip veikia Bnsave?

Bnsave nėra tik paprastas nuolaidų portalas. Tai inteligentiška platforma, paremta pažangiais algoritmais, kurie nuolat skenuoja interneto platybes, ieškodami naujausių ir geriausių nuolaidų ir pasiūlymų žmonėms. Vartotojai gali lengvai naršyti ir rinktis tarp įvairių kategorijų, nuo maisto produktų iki drabužių ir technikos.

Verslai taip pat turi unikalią galimybę prisijungti prie Bnsave bendruomenės. Užsiregistravę platformoje, jie gali talpinti savo parduotuvių nuolaidas, pasiekdami tūkstančius potencialių pirkėjų, o kas svarbiausia tikslinių klientų, kurie šiuo metu ieško nuolaidų. Tai puikus būdas reklamuoti produktus ir paslaugas, padidinti pardavimus, bei didinti parduotuvės / verslo žinomumą.

Privalumai naudojantis Bnsave nuolaidų paieškos platforma:

  • Lanksti Nuolaidų Paieška – Bnsave suteikia patogią nuolaidų paieškos galimybę, leidžiančią vartotojams greitai ir efektyviai rasti geriausius šiuo metu galiojančius pasiūlymus;
  • Šiuo metu galiojančios nuolaidos – Bnsave platformoje yra pateikiamos tik galiojančios nuolaidos, todėl vartotojams nereikia pergyventi, kad nuolaidos kuriomis jie nori pasinaudoti nebeveiks;
  • Pinigų taupymas – vartotojai naudojantis platforma kasdien gali sutaupyti nemažai pinigų kiekvieną dieną ir juos atsidėti kitiems dalykams;
  • Verslo žinomumo didinimas – visi puikiai žinome, kad kiekvienas mažas ir vidutinis verslas susiduria su problema norint padidinti pardavimus. Bnsave platformoje yra puiki galimybė padidinti pardavimus ir žinomumą verslui vos tik patalpinus prekes platformoje, jas iš karto mato tūkstančiai platformos vartotojų.
  • Mažesnės reklamos išlaidos – platformoje talpinant prekes kiekvienas verslas sumažins reklamos išlaidas reklamuojantis kitose platformose. Tai labai puikus būdas pasiekti verslo tikslinę auditoriją ir pirkėjus kuriems šiuo metu ta prekė yra reikalinga.
  • Tvarumas – naudojantis platforma ne tik prisidėsite prie savo ir žmonių gerovės, bet ir prie gamtos tausojimo problemos, kadangi Bnsave siekia padėti verslams išparduoti prekes kurios turi mažą paklausą ir taip neatiduoti jų perdirbimui (utilizavimui). Atsiminkite, kad perdirbimas reiškia, kad fabrikai turės vėl papildomo darbo, o fabrikui veikiant yra teršiama gamta ir vėl išmetamos nuodingos dujos į aplinką, todėl visada yra geriau sunaudoti visas pagamintas prekes ir produktus. Taip pat Bnsave platforma prisideda prie perdėto vartotojiškumo mažinimo.

Bnsave yra ne tik nuolaidų paieškos platforma, bet ir didžiulė bendruomenė, kurioje vartotojai ir verslai susijungia siekdami geresnių pirkimo ir pardavimo galimybių. Tai puikus pavyzdys to, kaip technologijos gali palengvinti mūsų kasdieninį gyvenimą ir skatinti sąveiką tarp vartotojų ir verslų.

“Paverskite išmanų apsipirkimą įpročiu: Apsipirkite daugiau, Išleiskite mažiau.”Bnsave https://www.bnsave.lt 

Tad visiškai nesvarbu Jūsų verslas fizinė ar elektroninė parduotuvė, paskubėkite pasinaudoti galimybe nemokamai padidinti savo prekių pardavimus su Bnsave nuolaidų paieškos ir dalinimosi platforma jau šiandien.

Susisiekite su mumis
Svetainių kūrimas

Svetainių
kūrimas

Logotipų kūrimas

Logotipų
kūrimas

Pakuočių kūrimas

Pakuočių
kūrimas

Grafinio dizaino paslaugos

Grafinio dizaino
paslaugos

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Mes esame jauna, inovatyvi, bei veržli skaitmeninės rinkodaros agentūra „Palmus“, buvusi „GR Dizainas“, siekianti sukurti kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui. Mūsų kompanijos pagrindinis tikslas profesionaliai sugeneruoti, bei optimizuoti Jūsų kompaniją skaitmeninėje erdvėje, bei priversti ją veikti - EFEKTYVIAU.

Pasitelkę savo kūrybiškumą, ryžtą, bei atsakingumą mes generuojame kūrybiškas ir profesionalias idėjas Jūsų kompanijos įvaizdžio, bei komunikacijos gerinimui.

Interneto svetainių kūrimas, logotipų kūrimas, pakuočių kūrimas, reklamos kūrimas, maketavimo paslaugos, socialinių tinklų administravimas – tai mūsų kompanijos pagrindinė AISTRA. Mes tuo gyvename ir kvėpuojame!

Šioje srityje kūrybinis procesas yra viena pagrindinių sąvokų įgyvendinant įdomius ir šiuolaikiškus sprendimus Jūsų kompanijos efektyvumui gerinti.

Reklama ir marketingas – mums tai ne iššūkis, o naujos ir veržlios kompanijos pradžia. Mūsų patirtis mums leidžia pasaldinti Jūsų verslą naujomis, skaidriomis, bei kokybiškomis idėjomis, taip sukurdami kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui.

Padarykite savo verslą matomu!

Atsiliepimus apie mus galite paskaityti: paspaudę šią nuorodą

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Naujausi darbai

Mūsų darbai kalba patys už save.
Įsitikinkite, kad mūsų kuriamas stilius Jums patinka!

Susisiekite su mumis

Tik kartu galime surasti geriausią sprendimą Jums!
Gaukite nemokamą konsultaciją Jūsų verslo įvaizdžio gerinimui.

Kontaktai | Palmus agentūra