fbpx

Logotipo atnaujinimas, kada jis reikalingas?

Logotipo atnaujinimas, kada jis reikalingas?

Logotipo atnaujinimas – tai vienas iš sudėtingiausių procesų dideliems verslams, nes atnaujinant logotipą reikia pakeisti viską: atnaujinti įmonės įvaizdį, atnaujinti firminį stilių, atnaujinti interneto svetainę, atnaujinti įvairias iškabas, spaudą, perkurti reklamines kampanijas ir t.t Logotipo atnaujinimas – tai vienas iš brangiausių procesų dideliems verslams, bet mažiems – tai kainuoja žymiai mažiau, todėl planuojant įmonės plėtrą vertėtų pagalvoti apie įmonės logotipo arba prekinio ženklo atnaujinimą, jei tai daryti yra poreikis. Logotipo atnaujinimas yra vienas svarbiausių procesų Jūsų versle po logotipo kūrimo.

Kaip žinoti, kada tikrai reikia atnaujinti logotipą?

Tikrai atnaujinti įmonės logotipą reikia tada, kai jis neatlieka savo paskirties, tokios kaip: nenusako įmonės veiklos, nesuteikia pasitikėjimo, yra pasenęs, nesukuria emocijų ir t.t Daug įmonių įkūrinėjančių savo verslą pradžioje neturi finansų, todėl pasirenka pigius logotipų sprendimus, tokius kaip: nemokamas logotipų kūrimas, pigus logotipų dizaineris, logotipų dizaineris neturintis tinkamos patirties kurti logotipus ir pan., todėl augant įmonei ir sparčiai tobulėjant – logotipo atnaujinimas yra neišvengiamas įmonės procesas. Neišsigąskite, jog augant įmonei reikia atnaujinti logotipą ir visą įmonės įvaizdį – tai normalus procesas, nes atnaujinus logotipą Jūsų verslas atrodys solidžiau, patikimiau ir logotipo atnaujinimo išlaidos greitai atsipirks.

Kaip logotipą reikia atnaujinti? Į ką svarbiausiai atkreipti dėmesį?

Kiekvienai įmonei labiausiai rekomenduočiau atnaujinant logotipą pirmiausiai kreiptis į profesionalius grafikos dizainerius, kurie patartų ką reikėtų logotipe atnaujinti, galbūt viso logotipo net nereikia atnaujinti, galbūt atnaujinti reikia tik ženklą, šriftą ar pan. Dažniausiai iš mūsų patirties logotipe reikia atnaujinti viską, nes logotipas nesukuria žavesio, nėra įsimenamas, yra per sudėtingas jo panaudojimas, nesukuria pasitikėjimo įmone ir dar daug įvairių priežasčių. Didžiausią dėmesį reikėtų sutelkti į logotipo paprastumą, galbūt pastebėjote, kad didelių įmonių logotipai dažniausiai būna visiškai paprasti, bet labai įsimenami? Tą patį patartumėme daryti ir Jums. Logotipas turėtų atspindėti Jūsų įmonės veiklą, būti minimalistinis, bet įsimenamas. Taip pat patartumėme atkreipti dėmesį į logotipo simbolį, jis turi būti paprastas, lengvai įsimenamas ir solidus. Minimalistinių logotipų kūrimas – ne tik sumažina kaštus atliekant spaudos darbus, bet ir tampa lengvai įsimenamu.

Kada vertėtų atsinaujinti logotipo pavadinimą?

Jei dažnai pastebite, kad Jūsų klientams labai sunku jus rasti internete, dažnai sunkiai ištariamas logotipo ar prekinio ženklo pavadinimas, tuomet reikėtų susimastyti ne tik apie logotipo atnaujinimą, bet ir apie pavadinimo atnaujinimą, nes logotipo ar prekinio ženklo pavadinimas tūrėtų būti lengvai ištariamas, kad potencialūs klientai Jus lengviau įsimintų. Nepamirškite, kad Jūsų potencialiems klientams dažniausiai, net ir skambučių metu reikia ištarti elektroninį paštą, kuris dažniausiai būna su Jūsų įmonės pavadinimo galūne ir jei ištarsite jį neteisingai, dažniausiai klientas pasimes ir laišką išsiųs ne ten kur reikia. Pakeisti logotipo pavadinimą (angliškai: rebrand) nereikia pakeisti Jūsų įmonės pavadinimo, tai gali tapti Jūsų įmonės paslaugų arba prekių prekiniu ženklu.

Logotipo įregistravimas arba prekinio ženklo įregistravimas, kada šis procesas yra būtinas?

Logotipo įregistravimo paslaugos arba prekinio ženklo įregistravimo paslaugos yra reikalingos tuomet, kai esate didelė įmonė, arba ruošiatės daug plėstis, tuomet rekomenduočiau Jūsų logotipą arba prekinį ženklą įregistruoti prekinių ženklų registre. Šių paslaugų kaina yra nemaža, kuomet nusprendžiate logotipą arba prekinį ženklą įregistruoti ne tik Lietuvos rinkoje, bet ir pasaulinėje rinkoje. Lietuvoje įregistruoti logotipą arba prekinį ženklą kainuoja apie 500€. Pirmiausiai reikia pateikti dokumentus liudijančius apie Jūsų logotipą, paminėti jį kūrusius dizainerius ir t.t Tada prekinių ženklų registras peržiūri Jūsų užpildytą formą, patikrina ar prekių ženklų registre neegzistuoja panašus logotipas arba prekinis ženklas ir jei viskas yra gerai – tada jį įregistruoja.

Ką rekomenduojame atsinaujinti – atnaujinus logotipą?

Atnaujinus logotipą, toliau reikia atnaujinti ir informaciją esančia internete, spaudoje, reklamoje, įvairiuose reklaminėse iškabose ir t.t Bet tai tik dalis veiksnių kuriuos reikia atnaujinti. Reikia ir visiems potencialiems klientams ir savo esamiems apie tai pranešti, tai galite padaryti tik tuo atveju, jei nuo pat verslo pradžios renkate savo klientų duomenų bazę. Rekomenduoju įrankį kuris labai gerai padės apie tai pranešti savo klientams – https://mailerlite.com/ arba https://mailchimp.com/ taip pat dar yra daug įrankių kaip tai padaryti, pavyzdžiui jei su klientais bendravote platformoje Facebook, tai galite „CHATBOT“ pagalba apie tai pranešti savo klientams ir ne tik. Galite pranešti ir tiems klientams, kurie kažkada domėjosi Jūsų verslu, tai padaryti padės šis Facebook įrankis, arba renkama Jūsų verslu besidominčių klientų duomenų bazė. Dar keli dalykai ką reikėtų atnaujinti kartu su logotipu:

  • Interneto svetainės atnaujinimas (tinklapio atnaujinimas, puslapio atnaujinimas)
  • Firminio stiliaus atnaujinimas
  • Reklamos kampanijų atnaujinimas
  • Maketų atnaujinimas reklamai ir iškaboms
  • Informacijos internete atnaujinimas (įvairūs skelbimai apie Jūsų įmonę ir pan.)
  • Vizitinių kortelių atnaujinimas
  • Brandbook atnaujinimas
  • Facebook puslapio atnaujinimas
  • Instagram puslapio atnaujinimas (jei tokį turite)
  • Linkedin puslapio atnaujinimas (jei tokį turite)

Jei priėjote tokį etapą – kai Jums reikalingas logotipo atnaujinimas arba prekinio ženklo atnaujinimas, PALMUS komanda Jums padės tai PADARYTI! Mes turime ilgametę patirtį logotipų atnaujinime ir prekinių ženklų atnaujinime, todėl galėsime Jums pasiūlyti LAIKO PATIKRINTUS sprendimus Jūsų verslo plėtrai! Parašykite mums ir mes Jums pasiūlysime geriausią sprendimą! info@palmus.lt

Susisiekite su mumis
Svetainių kūrimas

Svetainių
kūrimas

Logotipų kūrimas

Logotipų
kūrimas

Pakuočių kūrimas

Pakuočių
kūrimas

Grafinio dizaino paslaugos

Grafinio dizaino
paslaugos

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Mes esame jauna, inovatyvi, bei veržli skaitmeninės rinkodaros agentūra „Palmus“, buvusi „GR Dizainas“, siekianti sukurti kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui. Mūsų kompanijos pagrindinis tikslas profesionaliai sugeneruoti, bei optimizuoti Jūsų kompaniją skaitmeninėje erdvėje, bei priversti ją veikti - EFEKTYVIAU.

Pasitelkę savo kūrybiškumą, ryžtą, bei atsakingumą mes generuojame kūrybiškas ir profesionalias idėjas Jūsų kompanijos įvaizdžio, bei komunikacijos gerinimui.

Interneto svetainių kūrimas, logotipų kūrimas, pakuočių kūrimas, reklamos kūrimas, maketavimo paslaugos, socialinių tinklų administravimas – tai mūsų kompanijos pagrindinė AISTRA. Mes tuo gyvename ir kvėpuojame!

Šioje srityje kūrybinis procesas yra viena pagrindinių sąvokų įgyvendinant įdomius ir šiuolaikiškus sprendimus Jūsų kompanijos efektyvumui gerinti.

Reklama ir marketingas – mums tai ne iššūkis, o naujos ir veržlios kompanijos pradžia. Mūsų patirtis mums leidžia pasaldinti Jūsų verslą naujomis, skaidriomis, bei kokybiškomis idėjomis, taip sukurdami kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui.

Padarykite savo verslą matomu!

Atsiliepimus apie mus galite paskaityti: paspaudę šią nuorodą

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Naujausi darbai

Mūsų darbai kalba patys už save.
Įsitikinkite, kad mūsų kuriamas stilius Jums patinka!

Susisiekite su mumis

Tik kartu galime surasti geriausią sprendimą Jums!
Gaukite nemokamą konsultaciją Jūsų verslo įvaizdžio gerinimui.

Kontaktai | Palmus agentūra