fbpx

Kodėl verta investuoti į socialinių tinklų administravimą?

Kodėl verta investuoti į socialinių tinklų administravimą?

Dar niekada socialiniai tinklai nebuvo tokie populiarūs kaip dabar. Na, o svarbiausia tai, kad tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys gali susikurti asmeninius bei verslą reprezentuojančius puslapius. Tačiau siekiant įvairiapusės naudos, vien tik susikurti nepakanka – svarbu ir tinkamai juos administruoti. Kuomet kalbame apie fizinių asmenų paskyras socialiniuose tinkluose, viskas atrodo labai paprasta – pats asmuo gali administruoti paskyrą ir tai tikrai nebus sunki užduotis. Tačiau kuomet kalbame apie verslo atstovus, tampa aišku, jog reikėtų investuoti į profesionalų socialinių tinklų administravimą. Kodėl? Viskas labai paprasta – tik profesionalus socialinių tinklų administravimas užtikrins geriausius rezultatus ir atneš įvairiapusės naudos. Kokios?

Socialiniais tinklais naudojasi tūkstančiai, šimtai tūkstančių, milijonai

Pirmiausia reikėtų pradėti nuo, kad socialiniais tinklais šiandien naudojasi iš tiesų daugybė žmonių: štai, pavyzdžiui, Facebook naudojasi daugiau nei milijardas; Instagram – daugiau nei 500 000 000; Twitter – daugiau nei 300 000 000, na, o Linkedin – daugiau nei 100 000 000 žmonių. Taigi, naudodamiesi socialiniais tinklais, Jūs galite savo verslą pristatyti daugybei žmonių visame pasaulyje.

Facebook administravimas

Paprasta pasiekti tikslinę auditoriją

Investuoti į socialinių tinklų administravimą verta ir dėl dar vienos priežasties – pasiekti tikslinę auditoriją bus ypač nesunku. Jūsų verslą reprezentuojanti paskyra gali būti matoma tik tiems, kuriems tai iš tiesų gali būti aktualu.

Skiriamas  dėmesys konkurentų veiksmams bei analizei

Jūsų verslo paskyra socialiniame tinkle – tik viena iš daugelio paskyrų. Taigi, jei norite būti geriausiais, labai svarbu stebėti bei analizuoti konkurentų veiksmus, susijusius su paskyros administravimu. Jei investuosite į profesionalų socialinių tinklų administravimą, galite būti tikri – už procesą atsakingi asmenys, pirmiausia išanalizuos Jūsų konkurentų veiksmus ir po to sudarys ypač efektyvių veiksmų planą, kurį sėkmingai įgyvendins.

Bus sukurtas unikalus, naudingas bei įtraukiantis turinys Jūsų verslui, produktams ar paslaugoms pristatyti

Kaip žinia, kiekvienas verslas gamina produktus ar teikia paslaugas, tad teikti informacija apie tai yra ypač svarbu. Tačiau, kaip tai ir kokiu būdu bus atlikta, priklauso nuo verslo atstovų. Ne paslaptis, kad norint užtikrinti puikų rezultatą, t.y., verslo, produkto ar paslaugos žinomumą, tokio pobūdžio informacija turi būti pristatyta kuo įvairesniais būdais ir kuo įvairesnėse erdvėse. Belieka tik pridurti, kad socialiniai tinklai tampa idealiai šiam tikslui tinkančia erdve, o investuodami į profesionalų savo verslo paskyrų administravimą socialiniuose tinkluose žinosite, kad bus pateikiamas unikalus, vartotojui naudingas bei jį gebantis įtraukti turinys. Vos iš keliolikos žodžių sudaryta ir paskelbta žinutė socialiniame tinkle, gali gerokai padidinti pardavimus. Na, o profesionalai, administruojantys paskyras, tikrai žino, kaip tinkamai sudėlioti žodžius.

Kuriamas atgalinis ryšys

Verta pastebėti ir tai, kad socialinių tinklų paskyros jau tapo ypač patogia platforma bendrauti su esamais ar potencialiais pirkėjais, tad sudaromos puikios sąlygos kurti atgalinį ryšį. Dauguma žmonių pripažįsta, kad tikrai ne visada randa laiko paskambinti ar užsukti į juos dominančią įmonę vienu ar kitu klausimu, o štai, parašyti el. žinutę jiems yra ypač patogu. Taigi, lengviau kuriamas atgalinis ryšis, kurio svarba yra kur kas didesnė, nei galite įsivaizduoti: statistika rodo, kad verslai, kurie geba kurti atgalinį ryšį, geriau pažįsta savo klientus, sužino jų poreikius bei lūkesčius, tad sulaukia didesnės sėkmės.

Visada žinosite apie naujausias galimybes

Ne paslaptis ir tai, socialinių tinklų kūrėjai taip pat įdeda daug pastangų, kad įgyvendintų tam tikrus pokyčius ir vartotojams galėtų pasiūlyti  dar daugiau galimybių. Tačiau reikia pastebėti, kad nemaža dalis paskyrų savininkų apie tas galimybes dėl laiko stokos ar kitų priežasčių taip ir nesužino. Tuo tarpu nusprendę investuoti į profesionalų socialinių tinklų administravimą, būsite tikri, kad su naujovėmis jau yra susipažinta, jos pritaikytos ir jau neša pačius geriausius rezultatus Jūsų verslui.

Linkedin administravimas

Akivaizdu, į profesionalų socialinių tinklų administravimą tikrai verta. Tad, jei reikalingas socialinių tinklų administravimas – Facebook administravimas, Google administravimas, Linkedin administravimas, kreipkitės į reklamos agentūrą PALMUS. Čia dirbantys profesionalai puikiai žino, kaip turi būti vykdomas socialinių tinklų administravimas, jog būtų užtikrinti geriausiai Jūsų verslo rezultatai.

Paskyros Facebook, Google ar Linkedin naudingos tik tada, kai jas administruoja profesionalai. Kreipkitės į juos jau dabar.

Susisiekite su mumis
Svetainių kūrimas

Svetainių
kūrimas

Logotipų kūrimas

Logotipų
kūrimas

Pakuočių kūrimas

Pakuočių
kūrimas

Grafinio dizaino paslaugos

Grafinio dizaino
paslaugos

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Mes esame jauna, inovatyvi, bei veržli skaitmeninės rinkodaros agentūra „Palmus“, buvusi „GR Dizainas“, siekianti sukurti kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui. Mūsų kompanijos pagrindinis tikslas profesionaliai sugeneruoti, bei optimizuoti Jūsų kompaniją skaitmeninėje erdvėje, bei priversti ją veikti - EFEKTYVIAU.

Pasitelkę savo kūrybiškumą, ryžtą, bei atsakingumą mes generuojame kūrybiškas ir profesionalias idėjas Jūsų kompanijos įvaizdžio, bei komunikacijos gerinimui.

Interneto svetainių kūrimas, logotipų kūrimas, pakuočių kūrimas, reklamos kūrimas, maketavimo paslaugos, socialinių tinklų administravimas – tai mūsų kompanijos pagrindinė AISTRA. Mes tuo gyvename ir kvėpuojame!

Šioje srityje kūrybinis procesas yra viena pagrindinių sąvokų įgyvendinant įdomius ir šiuolaikiškus sprendimus Jūsų kompanijos efektyvumui gerinti.

Reklama ir marketingas – mums tai ne iššūkis, o naujos ir veržlios kompanijos pradžia. Mūsų patirtis mums leidžia pasaldinti Jūsų verslą naujomis, skaidriomis, bei kokybiškomis idėjomis, taip sukurdami kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui.

Padarykite savo verslą matomu!

Atsiliepimus apie mus galite paskaityti: paspaudę šią nuorodą

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Naujausi darbai

Mūsų darbai kalba patys už save.
Įsitikinkite, kad mūsų kuriamas stilius Jums patinka!

Susisiekite su mumis

Tik kartu galime surasti geriausią sprendimą Jums!
Gaukite nemokamą konsultaciją Jūsų verslo įvaizdžio gerinimui.

Kontaktai | Palmus agentūra