fbpx

Kaip pasirinkti tinkamą logotipų dizainerį?

Kaip pasirinkti tinkamą logotipų dizainerį?

Vis didėjant grafinio dizaino ir maketavimo paslaugų pasiūlai įmonėms ir verslams tampa vis sudėtingesnė užduotis rasti tinkamą logotipų kūrimo dizainerį. Šiame straipsnyje pabandysiu paaiškinti į ką reikia atkreipti dėmesį pasirenkant logotipų kūrimo dizainerį, kad veltui nenueitų investiciją į Jūsų logotipą. Galbūt Lietuvoje ir padaugėjo įmonių ir freelancerių kurie kuria logotipus, bet gerą grafikos dizainerį rasti vis vien tampa nelengva užduotis. Kiekvieno dizainerio braižas yra skirtingas ir turi savitą stilių, bet to neužtenka norint sukurti gerą ir patrauklų įmonės logotipą, kuris atneštų teigiamus rezultatus Jūsų versle. Logotipo kūrimo investicija atsiperka greitai – pamatysite tai.

Logotipų kūrimo darbai

Darbai tai viena svarbiausių priežasčių, kodėl turėtumėte rinktis vieną ar kitą logotipų kūrimo dizainerį. Prieš kuriantis logotipą visada rekomenduojame mūsų klientams peržiūrėti mūsų logotipų kūrimo darbus ir nuspręsti dirbti su mumis ar ne. Kiekvieno kliento skonis yra skirtingas, todėl turite atkreipti dėmesį į tai, ar Jums patinka to grafikos dizainerio darbai pas kurį ruošiatės kurtis logotipą, o jei matote, kad stilius Jums nepatinka – tuomet grafikos dizainerio paprašykite atsiųsti daugiau darbų susijusių su Jūsų veikla ir tada – galutinai apsispręskite.

Logotipo sukūrimo kaina

Šis aspektas taip pat labai svarbus pasirenkant tinkamą logotipų kūrimo dizainerį. Pirmiausia Jūs turite žinoti ko norite profesionalaus logotipo, ar ne. Jei manote, kad dabar susikursiu logotipą pats, arba dabar susikursiu paprastą – o ateityje gerą, noriu Jus nuvilti, bet Jūs klystate. Logotipas nuo pat pirmos dienos pristato Jūsų įmonę, todėl į tai net gi reikėtų atkreipti didžiausią dėmesį. Taip pat profesionalus logotipas nekainuoja 50 eurų, jis kainuoja dvigubai, trigubai ar net keturgubai daugiau. Profesionalių logotipų sukūrimo kainos Lietuvos rinkoje prasideda nuo 100 eurų iki 1000 eurų ir daugiau. Viskas priklauso nuo agentūros ir jos patirties logotipų kūrimo srityje, bei vardo. Reikia suprasti vieną dalyką – jog norėdami gauti kažko tai – turime ir duoti (investuoti), o pripažinkime, jog logotipo sukūrimas yra viena geriausių investicijų startuojančiam verslui – taip žmonės Jus lengviau įsimins.

Logotipų kūrimo agentūra ar freelanceris?

Ką pasirinkti kuriantis logotipą? Agentūrą? O galbūt freelancerį? Aš Jums atsakysiu taip, kad visiškai nėra jokio skirtumo ką pasirinksite, svarbiausia atkreipkite dėmesį į anksčiau išvardintus punktus: logotipų kūrimo darbus ir logotipo sukūrimo kainą.

Logotipo sukūrimo terminas

Dauguma žmonių galvoja, kad logotipą sukurti yra juokų darbas, bet visiškai ne, tai reikalauja kūrybinio proceso ir idėjų Jūsų logotipui. Į šį aspektą taip pat labai rekomenduočiau atkreipti dėmesį, nes profesionalus logotipas nėra sukuriamas per 3 dienas. Tai yra 1-3 savaičių darbas reikalaujantis kūrybinio proceso, tokio kaip: rinkos analizė, idėjų išgryninimas, eskizų braižymas ir t.t Profesionalus ir įsimenamas logotipas negimsta dizainerio galvoje per 3 dienas ir tą būtina suvokti.

Logotipų kūrimo eskizai ir pavyzdžiai

Niekada nepasikliaukite dizaineriu, jei jis sako, kad sukurs tik 1 logotipo eskizą kuris Jums tikriausiai patiks. Taip nebūna, visada apsidrauskite ir sužinokite kiek grafikos dizaineris pateiks Jums pavyzdžių, tai dažniausiai būna nuo 3 iki 6 logotipų pavyzdžių. Jei Jums to dizainerio atsiųsti logotipai nepatinka – įspėkite jį, o ne užsipulkite, nes galbūt Jūs grafikos dizaineriui pateikėte per mažai informacijos, kad jis sukurtų gerą logotipą Jums. Bandykite iš naujo, kol gausite Jus tenkinamą rezultatą. Kaip ir minėjau aukščiau – profesionalus logotipas nesusikuria per kelias dienas, o tai yra kūrybinis procesas, kuriam reikia laiko ir analizės.

Logotipo spalvos

Rekomenduoju prieš pradedant kurtis logotipą neturėti išankstinių spalvų paletės nusistatymo, kad bus taip – o ne kitaip. Taip grafikos dizaineris galės rekomenduoti spalvų paletę labiausiai tinkamą Jūsų verslui ir logotipui, o jei ji Jūsų netenkins – surasite kompromisą. Logotipų kūrimo dizaineriai dažnai kuria logotipus remdamiesi ne jiems patinkančių spalvų deriniu, o spalvų psichologija, todėl to svarbu nepamiršti.

Bendradarbiavimas kuriant logotipą

Visada rekomenduočiau su grafikos dizaineriu bendradarbiauti kuriant logotipą ir atsakyti į visus jo turimus klausimus, taip bus žymiai lengviau ir operatyviau pasiekti Jūsų norimo rezultato, o ir Jums tai kainuos mažiau nervų. Labai svarbu logotipų dizaineriui bendradarbiavimo pradžioje pateikti bent kelis logotipus kurie Jums patinka ir nepatinka, taip dizaineris lengviau nustatys Jūsų norimą logotipo stilistiką.

Išvada yra tokia, kad logotipo sukūrimas yra gan sudėtingas procesas, kuriam reikia daug kūrybinio proceso ir idėjų laisvės, kad Jūsų logotipą sukurti profesionalų ir įsimenamą. O jei Jūs pasitikite mumis – parašykite mums ir mes surasime geriausią būdą sukurti Jūsų įmonės logotipą, kuris atspindės Jūsų verslą ilgame ir sėkmingame verslo kelyje!

Susisiekite su mumis
Svetainių kūrimas

Svetainių
kūrimas

Logotipų kūrimas

Logotipų
kūrimas

Pakuočių kūrimas

Pakuočių
kūrimas

Grafinio dizaino paslaugos

Grafinio dizaino
paslaugos

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Mes esame jauna, inovatyvi, bei veržli skaitmeninės rinkodaros agentūra „Palmus“, buvusi „GR Dizainas“, siekianti sukurti kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui. Mūsų kompanijos pagrindinis tikslas profesionaliai sugeneruoti, bei optimizuoti Jūsų kompaniją skaitmeninėje erdvėje, bei priversti ją veikti - EFEKTYVIAU.

Pasitelkę savo kūrybiškumą, ryžtą, bei atsakingumą mes generuojame kūrybiškas ir profesionalias idėjas Jūsų kompanijos įvaizdžio, bei komunikacijos gerinimui.

Interneto svetainių kūrimas, logotipų kūrimas, pakuočių kūrimas, reklamos kūrimas, maketavimo paslaugos, socialinių tinklų administravimas – tai mūsų kompanijos pagrindinė AISTRA. Mes tuo gyvename ir kvėpuojame!

Šioje srityje kūrybinis procesas yra viena pagrindinių sąvokų įgyvendinant įdomius ir šiuolaikiškus sprendimus Jūsų kompanijos efektyvumui gerinti.

Reklama ir marketingas – mums tai ne iššūkis, o naujos ir veržlios kompanijos pradžia. Mūsų patirtis mums leidžia pasaldinti Jūsų verslą naujomis, skaidriomis, bei kokybiškomis idėjomis, taip sukurdami kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui.

Padarykite savo verslą matomu!

Atsiliepimus apie mus galite paskaityti: paspaudę šią nuorodą

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Naujausi darbai

Mūsų darbai kalba patys už save.
Įsitikinkite, kad mūsų kuriamas stilius Jums patinka!

Susisiekite su mumis

Tik kartu galime surasti geriausią sprendimą Jums!
Gaukite nemokamą konsultaciją Jūsų verslo įvaizdžio gerinimui.

Kontaktai | Palmus agentūra