fbpx

Grafinio dizaino tendencijos – dreifas kūrybinių sprendimų vandenyne

Grafinio dizaino tendencijos – dreifas kūrybinių sprendimų vandenyne

Drąsiai galima sakyti, kad grafinis dizainas yra viena iš tų sričių, kuris neatsiejamas nuo kūrybiškumo, tuo tarpu grafinio dizaino tendencijos – tarsi dreifas kūrybinių sprendimų vandenyne: jos keičiasi kiekvienais metais ir niekad negali žinoti, ko tikėtis ateityje. O kokius sprendimus matėme šiemet? Kas populiaru 2019 – aisiais? Tad iki metų pabaigos likus vos keliems mėnesiams, laikas įvardinti ryškiausias grafinio dizaino tendencijas.

Ekspresija stebinančios spalvos

Savaime suprantama, vienas svarbiausių grafinio dizaino elementų yra spalvos. Šiais metais jos ypač ekspresyvios, tad leidžia įgyvendinti ypač kūrybiškas idėjas bei tampa tikrų tikriausia švente akims. Šiais metais ypač populiarios futuristinės – ateities spalvos. Kaip pavyzdžius galima įvardinti plastikinę rožinę, protono violetinę, UFO žalią, dar vadinamą ateivių spalvą. Jau bet kuri viena iš šių spalvų atrodo ypač efektingai ir daug žadančiai, tuo tarpu pasirinkus visų šių trijų spalvų kompoziciją, galima tikėtis ypač šiuolaikiško bei patrauklaus rezultato. Ir, akivaizdu, ne vieną tokių šiais metais ir galėjome išvysti.

Grafinio dizaino tendencijos – dreifas kūrybinių sprendimų vandenyne

Mažiau aštrių kampų bei griežtų linijų

Jei aštrūs kampai bei griežtos linijos ilgą laiką buvo laikomi tikslumo bei aiškumo etalonu, tai šiais metais ne kartą turėjome progą įsitikinti, kad tai gali būti bent trumpam pamiršta. Matėme šiek tiek daugiau nei įprasta švelnumo, nelygumų ir netgi šiokio tokio chaoso, kadangi aštrius kampus bei griežtas linijas vis dažniau keitė tam tikri elementai bei tekstūros, primenančios objektus.

Daugiau gamtos motyvų

Ko gero, šių dienų pasaulis dar niekada nebuvo taip stipriai atsigręžęs į gamtą, kaip tai daro dabar – gamta bei įvairūs jos elementai jaučiami bei pastebimi kur tik įmanoma. Ne išimtis yra ir grafinis dizainas – viena ryškiausių šių metų tendencijų yra ta, jog galime pastebėti ypač daug gamtos motyvų; net pati paprasčiausia medžio šakelė ar lapas stilizuojami taip puikiai, kad tampa prabangia, elegantiška ir puošnia detale.

Daugiau centrinių detalių

Ne paslaptis, kad viena pagrindinių grafinio dizaino kūrėjų užduočių – sukurti tokį kūrinį, kuris gebėtų pritraukti dėmesį. Puikiai žinoma, kad centre esantys akcentai geba puikiai pritraukti dėmesį. Tad, nieko keista, kad šiais metais galėjome išvysti ypač daug kūrinių, turinčių centrines detales.

Atviros kompozicijos

Vis dažniau galime išvysti ir atvirų kompozicijų, kurios yra ypač efektingos, kadangi leidžia įsijungti kiekvieno žmogaus vaizduotei, pratęsti idėją bei kurti pačius įvairiausius scenarijus. Belieka tik pridurti, kad šis grafinio dizaino sprendimas taip pat siejasi su futurizmu, kadangi vengdami kompozicijos išbaigtumo, kūrėjai atveria kelią į ateitį – žmonės, išvydę kūrinį, dar ilgai gali kurti pačius įvairiausius scenarijus.

Jūros tema: kokie akcentai lapausiai pastebimi šiemet?

Kaip žinia, jūra visais laikais buvo vienas svarbiausių įkvėpimo šaltinių kūrėjams. Vis tik, ne paslaptis ir tai, kad ši tematika pažeria labai daug įvairių detalių, todėl būtų naivu tikėtis, kad viskas, kas primena jūrą, naudojama visur ir visada. Nieko panašaus – galima pastebėti, kad tam tikru laikotarpiu populiarūs yra tam tikri akcentai. Na, o, jei vertintume šiuos metus, matytume, kad ypač populiarūs buvo koralai, jūros žvaigždės, krabai bei medūzos.

Grafinio dizaino tendencijos – dreifas kūrybinių sprendimų vandenyne

Įkvėpti Lagom gyvenimo būdo

Lagom – gyvenimo būdo stilius, kilęs iš Švedijos, ir, atrodytų, šių dienų žmonėms primenantis pačią svarbiausią tiesą: tai – saikas. Juk tam, kad žmogus būtų laimingas, labai svarbu turėti pakankamai, tačiau mokėti neapsikrauti tuo, kas iš tiesų nereikalinga. Taigi, šis gyvenimo būdo stilius moko žmones turėti tiek, kiek reikia; o jo inspiruoti grafinio dizaino kūrėjai apsiriboja estetišku saikingumu alsuojančiais kūriniais.

Reikalingos profesionalios grafinio dizaino paslaugos pagal naujausias tendencijas? Kreipkitės į reklamos agentūrą PALMUS – sekame naujausias tendencijas bei gebame jas pritaikyti kasdieniuose darbuose. Taip pat teikiamos ir maketavimo paslaugos – lankstinukų maketavimas, skrajučių maketavimas, vizitinių kortelių maketavimas.

Susisiekite su mumis
Svetainių kūrimas

Svetainių
kūrimas

Logotipų kūrimas

Logotipų
kūrimas

Pakuočių kūrimas

Pakuočių
kūrimas

Grafinio dizaino paslaugos

Grafinio dizaino
paslaugos

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Mes esame jauna, inovatyvi, bei veržli skaitmeninės rinkodaros agentūra „Palmus“, buvusi „GR Dizainas“, siekianti sukurti kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui. Mūsų kompanijos pagrindinis tikslas profesionaliai sugeneruoti, bei optimizuoti Jūsų kompaniją skaitmeninėje erdvėje, bei priversti ją veikti - EFEKTYVIAU.

Pasitelkę savo kūrybiškumą, ryžtą, bei atsakingumą mes generuojame kūrybiškas ir profesionalias idėjas Jūsų kompanijos įvaizdžio, bei komunikacijos gerinimui.

Interneto svetainių kūrimas, logotipų kūrimas, pakuočių kūrimas, reklamos kūrimas, maketavimo paslaugos, socialinių tinklų administravimas – tai mūsų kompanijos pagrindinė AISTRA. Mes tuo gyvename ir kvėpuojame!

Šioje srityje kūrybinis procesas yra viena pagrindinių sąvokų įgyvendinant įdomius ir šiuolaikiškus sprendimus Jūsų kompanijos efektyvumui gerinti.

Reklama ir marketingas – mums tai ne iššūkis, o naujos ir veržlios kompanijos pradžia. Mūsų patirtis mums leidžia pasaldinti Jūsų verslą naujomis, skaidriomis, bei kokybiškomis idėjomis, taip sukurdami kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui.

Padarykite savo verslą matomu!

Atsiliepimus apie mus galite paskaityti: paspaudę šią nuorodą

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Naujausi darbai

Mūsų darbai kalba patys už save.
Įsitikinkite, kad mūsų kuriamas stilius Jums patinka!

Susisiekite su mumis

Tik kartu galime surasti geriausią sprendimą Jums!
Gaukite nemokamą konsultaciją Jūsų verslo įvaizdžio gerinimui.

Kontaktai | Palmus agentūra