fbpx

Ar verta turėti verslą reprezentuojančią interneto svetainę?

Ar verta turėti verslą reprezentuojančią interneto svetainę?

Jei siektume suskaičiuoti gyvuojančius verslus, matytume, kad skaičius siekia milijonus… Tačiau kiekvieno iš šių verslų atstovai susiduria su labai svarbiu klausimu: kaip elgtis, kad verslas būtų sėkmingas? Dėmesį verta atkreipti į tai, kad egzistuoja labai daug pagalbinių priemonių, kurias gali rinktis kiekvienas, siekiantis verslo sėkmės. Pavyzdžiui, interneto svetainių kūrimas bei šio proceso rezultatas – interneto svetainė. Profesionalus svetainių kūrimas yra būtinas sprendimas kiekvienam, norinčiam, kad verslas būtų sėkmingas. Tad pats metas sužinoti, kokią naudą Jūsų verslui gali atnešti profesionalus web kūrimas ir šio proceso rezultatas – internetinė svetainė.

Erdvė verslo koncepcijos, kuriamų produktų ar teikiamų paslaugų pristatymui

Visų pirma, reikia akcentuoti, kad internetinė svetainė yra tobula erdvė Jūsų verslo pristatymui. Čia Jūs galite pateikti informaciją apie verslo koncepciją, kuriamus produktus ar teikiamas paslaugas. Ne paslaptis, kad tokio pobūdžio informacija yra vienas svarbiausių elementų, nuo kurio labai priklauso, ar asmuo taps Jūsų klientu. Tad, kuo daugiau erdvių turėsite šiai informacijai pateikti, tuo geriau.

Jūsų verslo vizitinė kortelė internete

Esame įpratę prie fizinių vizitinių kortelių, kurios tampa puikiu įrankiu, kai reikia pristatyti verslą fizinėje plotmėje. Vis dėlto, nereikia pamiršti, kad gyvename skaitmeniniame amžiuje, todėl būtina galvoti ne tik apie fizines, bet ir virtualias vizitines korteles. Na, o internetinė svetainė šiuo atveju yra puikus pasirinkimas.

Labiau pasitikima

Pastaruoju metu yra ypač dažnai atliekamos įvairios apklausos, kurių tikslas – sužinoti, kokie sprendimai vartotojams kelia daugiau pasitikėjimo. Teigiama, kad vartotojai kur kas labiau pasitiki tais verslais, kurie turi juos reprezentuojančias svetaines. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad interneto puslapių kūrimas paskatins labiau žmones pasitikėti Jūsų verslu.

Ar verta turėti verslą reprezentuojančią interneto svetainę? Taip, jei siekiate naudos

Pasiekiama didesnė auditorija

Jei norite, kad Jūsų verslas būtų sėkmingas, viena užduočių, kurią svarbu įveikti pirmiausia, tai – sugalvoti, kaip pasiekti kuo didesnę auditoriją. Gera žinia ta, kad tai padaryti tikrai nesunku – tyrimai rodo, kad interneto populiarumas didesnis nei spaudos, radijo ar televizijos, todėl tie, kurie yra internete, gali pasiekti didžiausią auditoriją. Akivaizdu, jog web kūrimas, siekiant šio tikslo, yra pats  naudingiausias.

12/365/7/24

Ką reiškia ši, iš pirmo žvilgsnio, sunkiai iššifruojama skaičių kombinacija? Viskas kur kas paprasčiau, nei galėtų atrodyti: dėmesį verta atkreipti į tai, interneto svetainė vartotojams bus pasiekiama 12 mėnesių, 365 dienas per metus; 7 dienas per savaitę ir 24 valandas per parą. Kitais žodžiais tariant, informacija apie Jūsų verslą interneto vartotojams bus pasiekiama visada. O tai padės užtikrinti žinomumą, tikslumą bei skaidrumą.

Ar verta turėti verslą reprezentuojančią interneto svetainę? Taip, jei siekiate naudos

Didesnis reklamos priemonių efektyvumas

Ne paslaptis, kad šiandien galima rinktis įvairias reklamos priemones (skelbimus, video ar audio įrašus ir t.t.), tačiau statistika rodo, kad kur kas efektyvesnėmis tampa tos reklamos priemonės, kuriose galima išvysti ar išgirsti ir verslą reprezentuojančios interneto svetainės adresą – reklamą išvydusieji ar išgirdusieji, užsuka į šią erdvę ir sužino daugiau informacijos.

Paprasta ir nebrangu atnaujinti turinį

Ar verta turėti verslą reprezentuojančią interneto svetainę? Taip, jei siekiate naudos

Ne paslaptis, kad kiekvienas verslas yra gyvas organizmas, todėl nuolat kas nors keičiasi, o apie didžiąją dalį pasikeitimų yra būtina informuoti visuomenę. Vis dėlto, jei tai bus siekiama padaryti fizinėje plotmėje naudojamomis priemonėmis (lankstinukais, katalogais, brošiūromis, TV ar radijo reklama), reikės kur kas daugiau išlaidų bei laiko, nei jo prireiktų siekiant atnaujinti internetinės svetainės turinį. Interneto svetainės administravimas šiandien valdomas ypač paprastai bei greitai, tad panorėjus atnaujinti turinį, neteks įdėti daug pastangų ar skirti daug išlaidų.

Taigi, kaip matyti, interneto svetainė kiekvienam verslui gali atnešti labai daug naudos: pristatyti verslą, produktus bei paslaugas; padėti pasiekti ypač didelę auditoriją; didinti reklamos priemonių efektyvumą, žinomumą bei pasitikėjimą ir t.t. Tačiau tam, kad būtų siekiama šių tikslų, reikalinga kokybiška, šiuolaikiška, kūrybinga, užsakovo bei vartotojų lūkesčius pranokstanti internetinė svetainė. Tokį rezultatą gali užtikrinti tik profesionalus internetinių svetainių kūrimas.

Reklamos agentūra PALMUS yra puikus pasirinkimas, kai reikalingas profesionalus tinklapių kūrimas; individualus požiūris į klientą bei kūrybiškų sprendimų paieška ir įgyvendinimas. Beje, Jūsų verslo sėkmei galimas ir kitas sprendimas – elektroninių parduotuvių kūrimas. El. parduotuvių kūrimas ypač puikiai tinka tiems, kurie savo verslą sieja su prekyba, nori taupyti svarbius išteklius (pinigus, laiką, erdvę) bei pasiekti kuo didesnę auditoriją.

Susisiekite su mumis
Svetainių kūrimas

Svetainių
kūrimas

Logotipų kūrimas

Logotipų
kūrimas

Pakuočių kūrimas

Pakuočių
kūrimas

Grafinio dizaino paslaugos

Grafinio dizaino
paslaugos

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Mes esame jauna, inovatyvi, bei veržli skaitmeninės rinkodaros agentūra „Palmus“, buvusi „GR Dizainas“, siekianti sukurti kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui. Mūsų kompanijos pagrindinis tikslas profesionaliai sugeneruoti, bei optimizuoti Jūsų kompaniją skaitmeninėje erdvėje, bei priversti ją veikti - EFEKTYVIAU.

Pasitelkę savo kūrybiškumą, ryžtą, bei atsakingumą mes generuojame kūrybiškas ir profesionalias idėjas Jūsų kompanijos įvaizdžio, bei komunikacijos gerinimui.

Interneto svetainių kūrimas, logotipų kūrimas, pakuočių kūrimas, reklamos kūrimas, maketavimo paslaugos, socialinių tinklų administravimas – tai mūsų kompanijos pagrindinė AISTRA. Mes tuo gyvename ir kvėpuojame!

Šioje srityje kūrybinis procesas yra viena pagrindinių sąvokų įgyvendinant įdomius ir šiuolaikiškus sprendimus Jūsų kompanijos efektyvumui gerinti.

Reklama ir marketingas – mums tai ne iššūkis, o naujos ir veržlios kompanijos pradžia. Mūsų patirtis mums leidžia pasaldinti Jūsų verslą naujomis, skaidriomis, bei kokybiškomis idėjomis, taip sukurdami kuo didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui.

Padarykite savo verslą matomu!

Atsiliepimus apie mus galite paskaityti: paspaudę šią nuorodą

Kodėl verta rinktis PALMUS?

Naujausi darbai

Mūsų darbai kalba patys už save.
Įsitikinkite, kad mūsų kuriamas stilius Jums patinka!

Susisiekite su mumis

Tik kartu galime surasti geriausią sprendimą Jums!
Gaukite nemokamą konsultaciją Jūsų verslo įvaizdžio gerinimui.

Kontaktai | Palmus agentūra